O nás


Vítejte na webu Koralina.cz !


Ta máma na fotce, to jsem já. Jmenuji se Karolína Chovancová, ale budete mne znát spíše pod přezdívkou „Koralína„. Ten pohledný muž vedle mne je můj přítel, jmenuje se Matěj a je fakt boží. No a to nejmenší škvrně se jmenuje Filip, ale všichni mu říkáme Filípínek. Jeho jméno jsme totiž vybrali na dovolené na Filipínách, tedy on si ho vybral, ale to je dlouhý příběh. Nedávno jsme oslavili jeho první rok.

Moje jméno už tedy znáte, a také asi tušíte, že jsem Máma a plnými doušky si užívám mateřství. Nebyla bych to však já, kdybych k tomu nevymýšlela milión dalších činností. Letos jsem oslavila 27 let a kromě mateřství jsem zdárně dokončila také mé bakalářské studium. Ačkoliv jsem se rozhodla pokračovat ve studiu i dále, postupně zjišťuji, že to pro mne nebude to pravé ořechové a že bych raději začala tvořit něco konkrétního.

Protože si za mnou mé dobré kamarádky chodily často pro rady, zrodil se v mé hlavě nápad, jak jim tyto mé rady, nápady, tipy a myšlenky předat jednodušší formou a uložit je někam, kde k nim budou mít neustále přístup. Třeba ve 3 ráno, když už si nebudou vědět rady. Takže jsme teď tady, na začátku něčeho nového, co pomůže nejen mým dobrým přítelkyním, ale také vám Mámám všeho druhu, mým novým přítelkyním.

Vaše KoralínaChcete-li mne kontaktovat, můžete mi napsat na email@koralina.cz nebo použijte kontaktní formulář níže. Těšíme se na Vaše zprávy.